Setkání v Senohrabech

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku
 

 

Část zúčastněných.Hanička v kytičkách.Kamarádi "Modrokvítků" se na letní párty v Senohrabech scházejí pravidelně již několikátý rok. Pokaždé se najde nějaký pádný důvod k tomu, aby se sešla společnost, v níž více či méně vévodí "Psí téma" (kdyby se snad hmatatelný důvod nenašel, jistě se sejdeme jen tak, pro radost a potěšení). Nejinak tomu bylo i letos, kdy krásné výročí slavila Hanička Pospíšilová, soutěžní čtveřice skupiny Modrý květ, doplněná o manažerku Jitku Hořákovou a nepostradatelné rodinné příslušníky, vzpomínala na své úspěchy včetně letošního a další zástupci této stanice se přišli s Jirkou Pospíšilem podělit o radost z nově získaných titulů svých psích svěřenců.

Jak to asi dopadne? Zvítězí zase Modrý květ? (parta u videa)Letní setkání soutěžní skupiny Modrý květ (Ne, ten den jsme opravdu netrénovali :))Haničku jsme s radostí zasypali květinami, přáníčky i hromadou krabiček, z nichž se až posléze vyklubal skutečný narozeninový dárek. Jitka obdarovala "svou" skupinu videokazetami se sestřihem všech tří nejúspěšnějších vystoupení a postarala se tak o "kulturní" část podvečerního programu. Události i sláva jsou dokonale pomíjivé, ale naštěstí nám technika kousek vzpomínek zachovala. Tak jsme si znovu prožili první úspěch v Amsterdamu (a znovu nás při hukotu a skandování tribun mrazilo), připomněli jsme si "zlatou" Paříž, kdy už o nás svět věděl, a náš kriticky zhodnocený (a vynikající!) výkon v Dortmundu rozhodl, že to půjdeme ještě zkusit i na Evropu letos do Bratislavy!

Nevím jak ostatní, ale já mám tenhle letní den moc ráda. Dělám si na něj volno, i kdyby se mělo konat mistrovství světa nevím v čem. Asi nejde říct, kdo čím přispěl k tomu, že se setkání znovu tak nenuceně povedlo. Možná je to právě tím, že většina dušiček přijde s chutí, ostatním něco dát. Tak přeji i Vám, abyste našli partu, v níž se víc dává než bere a v níž lze po celý čas setkání zapomenout na běžný život. Nashledanou příští rok v Senohrabech!!!

1.místo SV Amsterdam - Foto: Roberto.1. místo EV Paříž 2002 - obhájili jsme prvenství! Foto: Roberto2. místo SV Dortmund 2003 z 52 chovatelských skupin tří skupin FCI -  Foto: Roberto

Jak šel čas: 2x rok 2002, 1x 2003.

 

 

1. místo SV Amsterdam - Takhle to začalo! Foto: BrychtaŠaty pro Dortmund 2003

Změny image ve skupině byly dost patrné...