Vrh "B"
čínský chocholatý pes - ch.s. z Haliparku

Úvod (Home) Výstavy (Shows)  Chov číňani (CCD) Z médií (Press) Inzerce (Puppies)
Standardy Ke čtení Chov peruáni (Peruvians) Foto (Photo)  z Haliparku

 

Kontakt:
ing. Libuše  Brychtová
U Malvazinky 8
150 00 Praha 5
Mobil: +420 603 232 067
Email:libab@nahaci.cz

 

Sedmičlenná vánočka z Haliparku?Vrh "B" z Haliparku v 8 týdnech věku.Štěňátka se narodila 29. 1. 2002 - 3x hairless pes , 2x hairless fena, 1x powderpuff fena, 1x powderpuff pes. 

 

Jch. Cety Modrý květ.Otec: Ich. Arnold Malyshka Airin  - tituly viz jeho stránka

Matka: Jch. Cety Modrý květ - Český junior šampion, 2x res. CACIB, 4x CAC ČR, 2x res. CAC ČR, výborná; (otec: Ich. Moonswift Blue Devil - import Anglie x Etna Sasquehanna - rodiče z USA)

 • Bravery z Haliparku - 8 týdnů.Bravery - PP fenka má již nyní velmi hustou srst s výtečným základem do budoucna. Barvu změní v dospělosti zřejmě na zlatobílou a bude velmi podobná své mamince. Její jméno může znamenat více věcí: statečnost, odvahu, nádheru nebo třeba připodobnění výkřiku Bravo! Ať jí přinese štěstí. Srst už má 7 cm dlouhou, roste do krásy a projevuje skvělou povahu.
  7 týdnů - srst.Bravery - 7 týdnů. Kontrola vrhu: PP fena, porodní váha 150 g, současná 1,2 kg. Barva plavá, bílé znaky. Bravery si tímhle výrazem získala i mnohé z našich návštěvníků. Srst hustá, jemná, délka odpovídá věku. Hlava hezká, vyvážených proporcí, ouška klopená. Zuby 6/4 + 4 špičáky, skus volný nůžkový. Oči černé barvy, víčka plně pigmentovaná. Nos - pigment černý, ale zatím nedobarvený (dobarvuje se každým dnem víc a víc - pozn. Brychtová). Pěkný formát těla, ocásek překlopený (rovný), špička se dotýká zad. Kostra střední síly. Hezká fenka bez zjistitelných nedostatků.

 • Bongo - No není kouzelný? Bongo (dnes Bax )- černobílý osrstěný pejsek - labutěnka. Jméno dostal podle hlavního hrdiny filmu 102 dalmatinů, který se jmenoval Pongo. Srst se mu zdárně prodlužuje každým dnem a celkově vypadá jako pingpongový míček, čímž dokazuje, že jméno Bongo získal osudově. Je okouzlující, zvědavý, u ničeho nechybí a nic si nenechá líbit. S barvou srsti nás překvapuje každým dnem, momentálně nasadil pod černý plášť zlatý odstín! Také už váží celý 1 kilogram. Prostě Bongo vás nemůže nikdy zklamat, ale jen a jen příjemně překvapit. Jeho majitelé se pro něj rozhodli během velmi krátké chvilinky (vždyť jsem říkala, že ho musíte vidět!) a dnes už hospodaří se svým psím kamarádem Oskárkem v jedné pražské domácnosti.
  Kontrola vrhu: PP pes, porodní váha 90 g, současná 0,9 kg. Barva momentálně černobílá (plášťová) do PP stříbrná, bílé znaky. Srst je hustá, jemná, ale kratší. Hlavička kratší, nepatrně kulatější - odpovídá menšímu typu. Zuby 5/6 (řezáky) + 4 špičáky, skus nůžkový. Oči i nos černé barvy, oční víčka dosud nepigmentována (bílá hlava). Drobný formát těla odpovídá váze. Ocásek přetočený na hřbet. Varlátka sestouplá, tetování čitelné. 

 • Balerina - 7 týdnů.Balerina v 7 týdnech. Ballerina v 5 týdnech. Výstavní postoj teprve nacvičíme.Ballerina - tmavá hairless fenka je výborně osrstěný čistý naháč, je velmi zdatná a roste do výjimečné krásy. Nová majitelka jí čeká v Itálii.
  Kontrola vrhu: HA fena, porodní váha 140 g, současná 1,5 kg. Barva kůže tmavošedá s bílými znaky. Srst na požadovaných partiích dlouhá, hustá, jemná. Nepatrně vyšší ponožky a proužek jednotlivých chlupů na zádech. vyvážená hlava ideálních proporcí. větší tenčí ucho - doporučeno vylepovat. Ušní otvory v pořádku. Zuby 6/6 + 4, skus nůžkový. Oči i nos černé barvy, pravé oční víčko - zatím neúplný pigment. Velmi pěkný formát těla se silnou kostrou. Ocásek rovný, špička nakloněná mírně nad hřbet (nedotýká se). Krásná fenečka.

 • Beliska v 7 týdnech. Také z ní bude moc pěkná fenečka. Belissa - To drbání je ale fuška!Belisska miluje piškoty.Belissa - krásná souladná fenečka našla  novou báječnou rodinu kousek za Prahou, v Kladně.
  Kontrola vrhu: HA fena, porodní váha 140 g, současná 1,1 kg. Barva kůže růžová, šedé znaky. Srst na požadovaných partiích velmi hustá, jemná a dlouhá. Fenka je silný mezityp. Hlava nepatrně širší v lícní partii, ouška zatím klopená s tendencí k postavení (od večera téhož dne již stojící, viz foto - pozn. Brychtová). Černý nos, černé oči - na bílé hlavě zatím chybí pigment víček. Zuby 6/6 + 4, skus těsné nůžky. Hezký formát těla, rovný ocásek. Kostra střední síly. Pěkná, drobnější ale vyvážená fenečka.

 • Briliant - 7 týdnů.Briliant je 7 týdnech čím dál větší fešák.Brilliantovi věštím skvělou kariéru. Roste skutečně do krásy.Briliant - druhý hairless pejsek - růžový s hnědými puntíky. Má větší tmavý flíček pod levým ouškem, proužek srsti na hřbetě a vyšší ponožky. Jeho nový páneček je z Prahy a o pejskovi snil celý dlouhý rok. Ať se vám společně daří Martine a Briliante!!
   požadovaných partiích jemná, hustá, dostatečně dlouhá, bílé barvy. Hlava správných proporcí, ouška stojí. Oči i nos černé barvy, oční víčka se dobarvují. Ušní otvory v pořádku. Zuby 6/5 + 4 špičáky, nůžkový skus. Mírně prodloužený formát těla, silná kostra. Ocásek rovný, správně nesený. Varlátka sestouplá, tetování čitelné. Hezký pejsek bez zjistitelných nedostatků.

 • Baldon - 7 týdnů.Baldonek je v 7 týdnech neuvěřitelně sladký. Stal se mým mazlíčkem.Baldon je v 5 týdnech nápaditý šikula.Baldon - ze tří hairless psů je právě tento vzácně čistým naháčem, s pěknou, správně ohraničenou chocholkou, končetinami i dobře osrstěným ocáskem. K tmavé kůži si vybral bílou špičku ocásku, světlé tlapky, náprsenku a pravidelnou kresbu na hlavě. Hodí se pro zájemce, kteří nechtějí jinak pěkného naháčka vůbec upravovat. Díky své první fotografii na těchto stránkách a díky velké náhodě našel opravdu skvělou paničku v Prachaticích. Tak hodně štěstí Baldonku!
  Kontrola vrhu: HA pes, porodní váha 150 g, současná 1,5 kg. Barva kůže šedá, bílé znaky. Osrstění požadovaných partií jemné, husté. Čistý naháč. Hlava správných proporcí, tmavé, dobře uložené oko. Větší ouška, již se staví. Ušní otvory v pořádku. Černý nos. Zuby 4/6 + 4 špičáky, skus nůžkový. Hezký formát těla, kostra střední síly, správně nasazený a nesený ocásek. Varlátka sestouplá. tetování čitelné. U štěněte nebyly zjištěny žádné nedostatky.

 • Z Barnyho bude výstavní fešák, v typu se podobá Akimovi.Barny - Chcete mě?Barny v 7 týdnech. Čeká ho cesta do zahraničí.Barny z Haliparku.Barny - třetí pejsek je též růžový s puntíky a má flíček na pravém oku, jako jeho tatínek Arny. Bude vyžadovat o něco více úpravy, ale již nyní je vidět, že se majiteli odvděčí  super bohatým výstavním chocholem, ponožkami a osrstěním ocásku, což mu dává veliké šance na výstavy. Jméno dostal s ohledem na podobu po tatínkovi, jen písmenko "B" má navíc. Pejsek cestuje propagovat českých chov do zahraničí.
  Kontrola vrhu: HA pes, porodní váha 150 g, současná 1,3 kg. Barva kůže růžová se znaky, středně silný mezityp - pruh srsti na zádech a stehnech, přední ponožky zasahují na lopatky. Osrstění požadovaných partií jemné, husté a dlouhé, bílé barvy. Krásná hlava, ouška stojí, ušní otvory v pořádku. Oči i nos černé barvy. Levé oční víčko - dosud nedotažený pigment. Zuby 5/4 + 4 spičáky, skus nůžkový. Perfektní formát těla, silná kostra. Rovný, správně nesený ocas. Varlátka sestouplá, tetování čitelné. Krásný pejsek.

 • Kontrola vrhu - vrh celkově: sedm vyrovnaných štěňat - mimo pejska 839 (Bongo, menší), typově shodných. Kladně hodnotím skutečně černý pigment nosů a očí. Štěňata jsou bez paspárků, kýl a fontanel. Štěňata jsou výborně socializovaná, nebojácná, přátelských povah. Péče o vrh vynikající. Doporučuji k zápisu (22. 3. 2002 - kontrolor pí Holečková)